Grupa NEUCA

Jesteśmy polską firmą z 25-letnią historią, aktywną w wielu obszarach krajowego rynku ochrony zdrowia. Dynamiczny rozwój na styku dziedzin farmaceutyczno-medycznych daje wyjątkowe możliwości firmie i pracownikom.

Jesteśmy liderem w hurtowej dystrybucji farmaceutyków, która jest naszą najważniejszą działalnością. Równolegle rozwijamy synergiczne biznesy. Mamy pozycję eksperta w wielu ściśle współpracujących w ramach rynku zdrowia segmentach: handlu hurtowym, produkcji farmaceutyków, marketingu, logistyce, zarządzaniu siecią przychodni lekarskich, badaniach klinicznych, telemedycynie, informatyce, reklamie i mediach.

Grupa NEUCA jest firmą innowacyjną − prowadzimy liczne projekty startupowe i wprowadzamy na rynek zdrowia nowe rozwiązania.

Wszystkie nasze działania realizowane w ramach strategii są podporządkowane wsparciu rozwoju niezależnych aptek.

Od 2004 r. NEUCA notowana jest na GPW w Warszawie.

Nasza misja

NEUCA uznaje niezależnych farmaceutów za filar rynku farmaceutycznego w Polsce. Uważamy, że tylko niezależni farmaceuci są w stanie zagwarantować bezpieczeństwo pacjentom, wpływać na rozwój i stabilność rynku farmaceutycznego oraz właściwie kształtować realizować politykę lekową państwa. Z tych powodów nasza misja brzmi:

Zapewniamy lepszą przyszłość wszystkim niezależnym aptekom w Polsce

Nasza strategia

Nasza strategia zakłada wzrost udziału w rynku hurtowej sprzedaży farmaceutyków do aptek i szpitali poprzez wzrost organiczny i akwizycję, co dodatkowo wspieramy synergicznie prowadzoną działalnością biznesową. Swoją działalność koncentrujemy na potrzebach klienta, któremu dostarczamy oczekiwany poziom serwisu logistycznego, atrakcyjną ofertę handlową z naciskiem na siłę oferty promocyjnej oraz wszechstronne wsparcie biznesu z wykorzystaniem efektu skali.

Zapewniamy długofalowe bezpieczeństwo współpracy. Jesteśmy uczciwym partnerem—NEUCA nie posiada własnych aptek, by nigdy nie konkurować z niezależnymi aptekami.

Tworzymy programy partnerskie, których celem jest wzmacnianie pozycji rynkowej i budowanie rentowności aptek niezależnych.
Apteki w programach partnerskich nie tworzą sieci - każda działa niezależnie od innych, a korzyści finansowe z udziału w programie partnerskim trafiają do właściciela apteki.

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.