Rekrutacja

Wysyłanie aplikacji

Pracownik Działu HR oceni Twoją aplikację pod kątem zgodności z wymaganiami stawianymi w ofercie (doświadczenie zawodowe, wykształcenie, kwalifikacje). Z kandydatami spełniającymi w największym stopniu nasze oczekiwania, skontaktujemy się w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej, będącej pierwszym etapem rekrutacji na dane stanowisko.

Rekrutacja

Podczas rozmowy będziesz mieć okazję nie tylko na zaprezentowanie swojej osoby, ale też na dokładne zapoznanie się z oczekiwaniami oraz zadanie pytań dotyczących pracy na danym stanowisku.

Etap II

Drugim etapem rekrutacji jest, w zależności od typu stanowiska, rozmowa z potencjalnym bezpośrednim przełożonym, bądź udział w Assessment Centre (Ośrodek Oceny). Podczas Assessment Centre, prowadzonego zgodnie z najwyższymi standardami, w obiektywny sposób przeszkoleni asesorzy ocenią Twoje kompetencje. Uzyskując zaproszenie na Assessment Centre, możesz spodziewać się na nim zadań indywidualnych i zespołowych, a także testów kompetencyjnych

Przedstawienie warunków zatrudnienia

Po pozytywnym „przejściu” wszystkich etapów rekrutacji czeka Cię rozmowa na temat warunków zatrudnienia. Niezależnie od wyników rekrutacji w przeciągu 2 tygodni od rozmowy lub Assessment Centre otrzymasz informację zwrotną.

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.