Dział szpitalny

Jesteśmy spółką giełdową i nasze działania są na bieżąco weryfikowane przez rynek i akcjonariuszy dlatego starając się sprostać rosnącym wymaganiom stale podnosimy jakość naszych usług. Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku było utworzenie wyodrębnionej jednostki jaką jest Dział Szpitalny. W ciągu ostatnich 5 lat zarówno sama organizacja działu jak i zakres prowadzonej działalności jako uczestnika rynku szpitalnego przeszły olbrzymią transformację. Ponad dwukrotne powiększenie składu osobowego działu i podział rynku na sektory zaowocował zwiększeniem liczby przystąpień do procedur przetargowych, ukierunkowaniem pracowników opiekujących się danym regionem na potrzeby konkretnych szpitali i analizę działań własnych i konkurencji na danym terenie.

Analiza
konkurencji

Gwarancja sukcesu
sprzedażowego

Zespół doświadczonych
specjalistów


Zespół składający się ze specjalistów ds. przetargów, telemarketerów i przedstawicieli w terenie gwarantuje pełne dotarcie do klienta, wczesne rozpoznanie jego potrzeb i szybką reakcję. Nasi pracownicy pracują w 4 grupach obejmujących swoim zasięgiem po 4 województwa. Bliski kontakt z klientem i dobre rozpoznanie terenu pracy gwarantuje sukces sprzedażowy.

Oferta asortymentowa obejmuje pełną gamę produktów leczniczych. Ich sprzedaż dla lecznictwa zamkniętego odbywa się głównie na podstawie umów przetargowych, podpisywanych na drodze realizacji zamówień publicznych, ogłaszanych przez szpitale zgodnie z obowiązującą w kraju Ustawą o zamówieniach publicznych.

W roku 2009 ilość przystąpień działu szpitalnego do postępowań przetargowych wyniosła około 30 każdego miesiąca, natomiast w roku 2013 ilość przetargów, w których nasza hurtownia złożyła ofertę to 1780, z których w 921 przypadkach została wybrana jako najkorzystniejsza. Obecnie są realizowane 933 umowy o udzielenie zamówienia publicznego. Realizujemy także sprzedaż produktów leczniczych w trybie pozaprzetargowym.

Sukcesywny rozwój działu zapewnia dynamiczne pozyskiwanie rynku, bogatą bazę produktów i dotarcie do klienta na terenie całego kraju.

Od czerwca 2014 roku utworzyliśmy zespół dla wszystkich NZOZ w Polsce. Naszą ambicją jest bycie liderem tego rynku w ciągu dwóch lat i zdobycie ok 6 tys. podmiotów. Mamy indywidualny telemarketing i własne numery infolinii.

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.