NEUCA 30 lat blisko aptekarzy

To były bardzo intensywne, pełne wzruszeń i śmiechu trzy wieczory. Farmaceuci, pracownicy firmy i sympatycy farmacji spotkali się on-line, by świętować 30 lat istnienia NEUCA. Sam finałowy wieczór zgromadził przed ekranami 2 tys. osób!

Początki? Początki się pamięta! NEUCA już od 30 lat jest blisko aptekarzy. Trzy dekady istnienia firmy to dobry moment, by podziękować tym, bez których by jej nie było – farmaceutom. To oni każdego dnia wspierają miliony polskich pacjentów w powrocie do zdrowia. NEUCA jest zawsze z farmaceutami, realizując na zapleczu misję wspierania aptek. Ta współpraca to dla nas powód do dumy, firmie od początku przyświeca bowiem hasło: „Wy pomagacie pacjentom, my pomagamy Wam”.

NEUCA zaprosiła farmaceutów do spędzenia on-line trzech urodzinowych wieczorów, które poprowadziła dziennikarka Marzena Rogalska. 8 grudnia odbyło się spotkanie z prof. Jackiem Santorskim, który opowiedział, jak zadbać o siebie w stresie, nie tylko w dobie pandemii. Kolejny wieczór to rozmowa z wokalistką Katarzyną Nosowską, która przekonywała uczestników spotkania, jak ważny w życiu jest dystans i polubienie samego siebie. Wielki finał obchodów 30-lecia miał miejsce w czwartkowy wieczór 10  grudnia. 2 tys. osób wysłuchało Farmaceutycznego koncertu życzeń w wykonaniu zespołu coverowego Stage Fever. Dopełnieniem wieczoru był spektakl komediowy „Dzień w aptece, czyli wielka improwizacja” autorstwa Klubu Komediowego z aktywnym udziałem publiczności zgromadzonej przed ekranami komputerów oraz aktorów – Anny Dereszowskiej i Mateusza Damięckiego.

Uczestnicy urodzin NEUCA mieli także okazję obejrzeć bardzo wzruszający film o wyborze farmacji jako drogi życiowej „Początki? Początki się pamięta!”.

Podczas finałowego wieczoru ogłoszono laureatów konkursów: Na najbardziej zgrany, uśmiechnięty, sympatyczny zespół apteczny w Polsce oraz Dlaczego warto być Farmaceutą?

Jubileusz NEUKI był okazją, by podziękować farmaceutom za zaufanie, ale też wytrwałość i odwagę, jaką wykazali się w tym roku. Choć nie mogliśmy być blisko, udało nam się być razem.

 

« Wróć do listy

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.