Komunikat NEUCA S.A.

Szanowni Państwo,

W związku z ostatnią publikacją prasową na temat sporu NEUCA S.A. z Panią Barbarą i Panem Rafałem Sobczykami, która została przygotowana bez próby weryfikacji informacji pochodzących wyłącznie od Pana Rafała Sobczyka, przypominamy o kilku pominiętych a istotnych kwestiach.

Państwo Barbara i Rafał Sobczykowie bezprawnie rozpowszechniają nieprawdziwe informacje, szkalujące wizerunek NEUCA i osób z nią współpracujących. Ich celem jest próba zdyskredytowania naszej firmy poprzez składanie nieuzasadnionych pozwów, jak również podawanie różnego typu nieprawdziwych informacji oczerniających spółkę w mediach i na forach internetowych.

NEUCA S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i wszystkie informacje dotyczące stanu finansów spółki są publikowane w raportach giełdowych. NEUCA S.A. musi wypełniać obowiązki informacyjne wynikające z regulaminu GPW, dlatego informacje na temat sporu z Państwem Barbarą i Rafałem Sobczykami są również publikowane w kolejnych raportach giełdowych. O tym, że nie chcemy sprawy komentować pozostawiając jej rozstrzygnięcie Sądom, informujemy Państwa już od kilku lat.

Sprawy w Sądach się toczą, a o wynikach również informujemy w raportach. W publikacji, która jest przyczyną niniejszego komunikatu, pominięto wydane już prawomocne wyroki, odsyłamy Państwa do raportów wysyłanych przez Spółkę, w tym do najnowszego, raportu który będzie publikowany 22.03.2019r.

 

Z poważaniem

Paweł Bernat

Dyrektor Departamentu Komunikacji NEUCA S.A.

 

« Wróć do listy

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.