Obsługa sprzedaży

Call center

Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie branżowe, a także kompleksową obsługę Klienta w zakresie:

  • Telesprzedaży,
  • Przeprowadzania akcji promocyjnych oraz kampanii informacyjnych,
  • Badań marketingowych,
  • Outsourcingu infolinii.

Współpraca z nami umożliwia dotarcie do szerokiego grona Klientów oraz przynosi oszczędności związane ze szkoleniem pracowników i zapewnieniem infrastruktury teleinformatycznej.


Alternatywne kanały sprzedaży

Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie projektowania i obsługi nowoczesnych rozwiązań dystrybucyjnych. Jako jeden z dwóch agentów świadczymy usługę sprzedaży bezpośredniej na rynku polskim dla firmy Astra Zeneca.

Oferowane przez nas usługi są w pełni dostosowane do oczekiwań i strategii producenta.

Współpraca z nami w zakresie niestandardowych modeli dystrybucji przynosi szereg możliwości i korzyści:

  • Zarządzanie kanałem sprzedaży przez producenta,
  • Skrócenie czasu przepływu produktów od wytwórcy do Klientów,
  • Szybki przepływ płatności,
  • Możliwość tworzenia dedykowanych grup odbiorców,
  • Zapewnienie pełnej dostępności produktów polskiemu pacjentowi.


Obsługa sprzedaży szpitalnej

Posiadamy wyspecjalizowany zespół Biura Obsługi Szpitalnej, który zapewnia pełną obsługę procesu sprzedaży szpitalnej – od momentu przygotowania oferty przetargowej po bieżące monitorowanie współpracy.

Dysponujemy nowoczesną bazą wyszukiwania produktów w ogłaszanych procedurach przetargowych, dzięki czemu możemy weryfikować ogłoszenia o przetargach tuż po ich ukazaniu się w Biuletynie Zamówień Publicznych. Dodatkowo otrzymujemy aktualne raporty o przetargach, co pozwala nam przystąpić do większości ogłaszanych postępowań przetargowych.


Obsługa przedhurtowa

Umożliwiamy dotarcie i rozszerzenie dystrybucji numerycznej o hurtownie, z którymi nasi klienci bezpośrednio nie współpracują.

Dzięki stałemu monitoringowi stanów magazynowych oraz dzięki rozbudowanemu zapleczu logistycznemu gwarantujemy dostępność asortymentową na najwyższym poziomie. Dodatkowo poprzez rozbudowane struktury sprzedażowe zapewniamy ciągłe wsparcie aktywności producenckich.

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.