Nasze wartości

Wartości to fundament określający tożsamość naszej firmy – opierają się na nim wszystkie jej działania. To dzięki nim znamy przestrzeń, w której każdy odnajduje najbardziej właściwe dla siebie miejsce. Wartości wyznaczają nam kierunki i zasady, które przynoszą każdemu jak najwięcej korzyści. Przestrzeganie wartości pozwala nam działać efektywnie i zarazem etycznie.

Uczciwość

Uczciwość

Do wspólnego wzrostu wykorzystujemy naszą skalę i doświadczenie w połączeniu z tradycją i poczuciem niezależności właścicieli wszystkich aptek prywatnych w Polsce. Podstawą tej koncepcji jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym partnerom aptecznym: nigdy nie będziemy zagrożeniem dla aptek tradycyjnych, ponieważ nie mamy i nie będziemy mieć własnych aptek, nigdy nie będziemy konkurować z naszymi klientami.

Szacunek

Szacunek

Uznajemy odrębność oraz indywidualność każdego współpracownika i klienta. W swoim postępowaniu uwzględniamy wyjątkowość każdej osoby i nie naruszamy niczyjej godności. Poprzez szacunek u innych budujemy swój autorytet i wartość.

Satysfakcja klienta

Satysfakcja klienta

Działamy w sposób jak najbardziej zadowalający klienta poprzez aktywne rozpoznawanie i zaspokajanie jego potrzeb, pielęgnowanie dobrych relacji oraz ustawiczne wspieranie jego działalności.

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.