Aktualności

NEUCA w II kwartale osiąga najwyższe w historii działalności udziały w rynku hurtu aptecznego

NEUCA w drugim kwartale 2020 r. nadal funkcjonowała w szczególnym, zdominowanym przez wpływ COVID-19, otoczeniu rynkowym. Działania Grupy nadal ukierunkowane są na zapewnienie ciągłości dostaw leków do aptek i szpitali, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa pracowników
i klientów.

czytaj więcej

WZROSTY W PROGRAMACH APTECZNYCH I BIZNESACH PACJENCKICH

Agencja informacyjna ISBnews analizuje obszar biznesów pacjenckich po I półroczu oraz programów partnerskich. Przychody Grupy z obszarów przychodni, badań klinicznych oraz telemedycyny były wyższe o 7,7% r/r i wyniosły 81 mln zł. W programach Partner+, Partner oraz IPRA na koniec I półrocza uczestniczyło o ponad 48% więcej aptek niż rok wcześniej (2625 aptek).

czytaj więcej

PAP: NEUCA LICZY NA STABILNE DYNAMIKI SPRZEDAŻY

"Mamy kilka scenariuszy tego, jak może rozwinąć się sytuacja na rynku. W pierwszych miesiącach trzeciego kwartału obserwujemy bardzo wyraźny spadek ujemnych dynamik. Spodziewamy się raczej dynamiki bliskiej zeru w trzecim kwartale, co przy naszym wysokim wzroście udziałów rynkowych powoduje, że nasze dynamiki będą wyraźnie dodatnie" - powiedział prezes Piotr Sucharski na wideokonferencji poświęconej wynikom finansowym, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

czytaj więcej

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.