Aktualności

Aktualizacja informacji w sprawie dostępności szczepionek przeciw grypie

Informujemy, że do Polski dotarł już transport szczepionki VAXIGRIP TETRA. Szczepionka trafi do sprzedaży już dziś wieczorem. Wielkość dostaw powoduje, że nie powinny pojawić się problemy z dostępnością szczepionki.

czytaj więcej

DM BOŚ PODNOSI WYCENĘ AKCJI NEUCA DO 396 ZŁ

Analitycy DM BOŚ podnieśli wycenę akcji NEUCA o 19 proc. do 396 zł z 333,5 zł, jednocześnie podtrzymując rekomendację "kupuj".

czytaj więcej

Aktualizacja informacji w sprawie dostępności szczepionek przeciw grypie

W dniu 14.10 producent szczepionki VAXIGRIP TETRA poinformował, że najbliższa dostawa tej szczepionki nie pojawi się w magazynach NEUCA w drugiej połowie października, jak pierwotnie zapowiadał, a dopiero w drugim tygodniu listopada. 

czytaj więcej

NEUCA JAKO PIERWSZA Z NAGRODĄ PMI!

Grupa NEUCA jako pierwsza polska firma otrzymała prestiżową nagrodę PMI Project Excellence Award 2019 za projekt uruchomienia nowego centrum dystrybucyjnego w Toruniu. W imieniu Grupy NEUCA nagrodę odebrali Remigiusz Kinas i Jacek Lisewski, którzy gościli na uroczystej gali w Filadelfii. 

czytaj więcej

Ograniczona dostępność szczepionek przeciw grypie

Informujemy, że na skutek ograniczonych dostaw produktu ze strony producentów występują problemy w dostępności szczepionek przeciw grypie.  

czytaj więcej

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.