Aktualności

Examen wzmocni kompetencje Grupy NEUCA w segmencie badań klinicznych

Największa w kraju sieć ośrodków badań klinicznych Pratia SA należąca do Grupy NEUCA 3 lutego 2020 r. objęła 100 proc. udziałów Examen Sp. z o.o., firmy specjalizującej się w badaniach z zakresu onkologii i hematologii. Dzięki połączonym potencjałom obu spółek może zwiększyć się dostępność do innowacyjnych terapii przeciwko nowotworom.

czytaj więcej

STREFA INWESTORÓW: NEUCA IDEALNA POD PPK

NEUCA jest idealną spółką dla funduszy PPK, a jej kurs akcji zapewne pozostanie na historycznych maksimach – wynika z rozmowy Pawła Biedrzyckiego i Rafała Irzyńskiego w podcaście serwisu Strefa Inwestorów.

czytaj więcej

CZAT INWESTORSKI Z PREZESEM SUCHARSKIM

Prezes Piotr Sucharski po raz kolejny uczestniczył w czacie inwestorskim w serwisie Strefa Inwestorów, podczas którego przybliżył uczestnikom strategię rynkową, sytuację finansową i plany rozwoju Grupy NEUCA.

czytaj więcej

NEUCA WŚRÓD „TOP PICKS” DM BOŚ NA 2020 r.

NEUCA w styczniu może zachowywać się lepiej niż reszta rynku i jest jednym z faworytów analityków DM BOŚ na 2020 r. – wynika z raportu miesięcznego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska.

czytaj więcej

E-RECEPTA JUŻ OD 8 STYCZNIA

Od 8 stycznia 2020 r. lekarze będą oficjalnie zobowiązani do wystawiania e-recept. Jak dotąd w Polsce wystawiono łącznie ponad 42 mln elektronicznych recept. W przyszłym roku resort zdrowia będzie koncentrował się również na upowszechnieniu e-skierowania – wynika z rozmowy Janusza Cieszyńskiego (wiceminister zdrowia odpowiedzialny za cyfryzację) w programie #RZECZoBIZNESIE w Rzeczpospolita TV.

czytaj więcej

Ta strona korzysta z plików cookies

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.